אודות המשרד

עסקים רבים בישראל מצליחים וגדלים, אולם הסטטיסטיקה מלמדת כי מרבית העסקים כושלים וקוֹרְסים. לגישתנו ההבדל העיקרי בין הצלחה לכישלון הוא ברמת התכנון המוקדם ובמידת ההכנה לקראת תרחישים אפשריים כבר בשלב ההקמה של העסק, כמו גם בליווי השוטף של העסק ע"י יועצים מומחים בתחום המשפטי, החשבונאי והפיתוח העסקי.

אנו מאמינים כי כל עסק זקוק לייעוץ וליווי משפטי שוטף בדיוק כפי שכל עסק זקוק לליווי של רו"ח. כיום מחלקה משפטית המלווה את העסק, הינה נחלתם של תאגידים גדולים בלבד, על מנת להנגיש את הליווי המשפטי לעסקים וחברות קטנות יצרנו מגוון מסלולים של ליווי משפטי, באמצעותם משמש משרדנו כמחלקה משפטית עבור עסקים במתכונת של מיקור חוץ

אנו דואגים ללוות כל לקוח באופן אישי, עם צוות נרחב של יועצים מתחומים שונים, ומתאימים לכל לקוח חבילה התפורה לצרכיו ולמידותיו. מטרתנו היא שתמצו את הפוטנציאל העסקי שלכם, לא תהססו לקחת הזדמנויות ותגשימו את עצמכם!

חזון המייסדת - שבירת הסטטיסטיקה!

הנתונים מלמדים כי על כל 10 עסקים שנפתחים בישראל נסגרים 9 עסקים. בכל חודש נסגרים בממוצע כ-3,000 עסקים בישראל – זו כבר לא סטטיסטיקה, המדובר ב-3,000 משפחות המאבדות הכל.

מרבית העסקים בישראל (כ- 99%) הם עסקים קטנים ובינוניים, הם מתנהלים בעולם העסקי ללא ליווי משפטי שוטף, ולכן חשופים יותר לסיכונים משפטיים-עסקיים. לעסקים אלה משרדנו מציע שירות ייחודי ורב ערך אשר מטרתו להותיר את הלקוח מחוץ לסטטיסטיקה העגומה.

מייסדת המשרד

עו"ד אנסטסיה אנופולסקי

"כבר כילדה חוותי על בשרי את הסטטיסטיקה העגומה של עסקים בישראל, קריסת עסק משפיעה בראש ובראשונה על כלכלת המשפחה ובאופן ישיר על הנפשות בתוכה. הטלטלה המשפחתית עם הקשיים הכלכליים שנלוו לקריסת העסקים של אבי ז"ל, הובילו אותי בגיל 16 לפתוח את העסק הראשון שלי במטרה לסייע בפרנסת המשפחה, ובחיי הבוגרים הובילו אותי ללמידה מחקר והתנסות במשפט העסקים, זאת מתוך חזון להבטיח הגנה על שלמות התא המשפחתי של בעל העסק, מתוך אמונה והבנה שתכנון נכון וקפדני הוא הדבר העיקרי שיכול למנוע קריסה של העסק וקריסה כלכלית של המשפחה."

עו"ד אנסטסיה אנופולסקי
מייסדת המשרד

חברה בלשכת עורכי הדין בישראל, סיימה את לימודי המשפטים בהצטיינות במסלול הכולל התמחות בחטיבה המסחרית. עבדה כשכירה משנת 2009-2014 במשרד עורכי דין משה ניסים, רינקוב, סנדרוביץ' ושות'. משנת 2015 עבדה כעצמאית ובשנת 2018 הפכה לשותפה במשרד עורכי דין גולדשטיין אנופולסקי ושות' משרד שליווה עסקים, שותפויות וחברות. עו”ד אנסטסיה אנופולסקי, הקימה את המשרד AF מתוך חזון לשמש כבית משפטי לעסקים. 

תפקידים ציבוריים: יו”ר (משותפת) ועדה ארצית לקידום עסקים קטנים ובינוניים בלשכת עורכי הדין ; יו”ר (משותפת) מנהלת עסקים בגני תקווה; מ”מ יו”ר ועדת הקשר פתח תקווה, מחוז מרכז בלשכת עורכי הדין.

כל השירותים המשפטיים במקום אחד

אנו מעניקים לכל עסק, יזם ותאגיד מכלול של שירותים ומענה משפטי-עסקי בכל עניין, לצד פתרונות משפטיים יצירתיים למהלכים עסקיים!

למה דווקא איתנו?

ליווי צעד אחר צעד

משלב הרעיון דרך הצמיחה: הליווי המשפטי-עסקי שאנו מעניקים ללקוח מתחיל כבר בשלב היזמוּת המשמעותי, שכֵּן ההחלטות המתקבלות בשלב זה עשויות להשפיע על מהלכים עסקיים בעתיד הקרוב והרחוק. אנו מסייעים ליזמים לבחור באישיות המשפטית המתאימה ביותר עבורם, ומתאימים את המערכת ההסכמית, בשים לב לתרחישים אפשריים כמו צירוף שותפים, גיוס משקיעים וכד'.

יחס אישי

אנו מלווים כל לקוח באופן אישי, מעניקים לו את כל המידע הדרוש עבורו, חושבים "מחוץ לקופסה" ומציעים פתרונות יצירתיים לכל מהלך עסקי, כאשר לנגד עינינו עומדת הצלחתו העסקית והאישית של הלקוח. האמצעים המשפטיים הם כלי בלבד להשגת מטרה זו.

מצפן משפטי-עסקי

כיום יותר מתמיד עולם העסקים נדמה כג'ונגל סבוך ומלא סיכונים. לעיתים קרובות יזמים מבריקים ואנשי עסקים מוכשרים נתקלים במכשול בלתי צפוי וקוֹרסים. עסקים אחרים חוששים מסיכונים, נמנעים לקחת הזדמנויות עסקיות, ואינם מממשים את מלוא הפוטנציאל שלהם. משרדנו מתמחה בעולם העסקים, מסייע לנווט בו, על לקוחותינו מוטלת המשימה לנצל ולממש כל הזדמנות עסקית, בעוד שמימוש הסיכונים זו המשימה שלנו.

ידע = כוח

להערכתנו, אחת הסיבות העיקריות לקריסת עסקים בישראל היא חוסר תכנון מספיק הנובע ממחסור במידע עסקי, פיננסי ומשפטי. משרדנו עובד בשיתוף פעולה עם יועצים וספקי שירות מעולים בתחומי החשבונאות, הכספים, השיווק והמכירות, כאשר כל ספקי השירות של העסק נועצים ומעדכנים האחד את השני, העסק שועט קדימה בעוצמה.

שירות VIP התפור למידותיך

משרדנו מעניק תוכנית ליווי לעסקים קטנים ובינוניים מותאמת אישית ללקוח. תכנית זו נותנת מענה לעסקים אשר צורכיהם ותקציבם אינם מצדיקים העסקה של מחלקה משפטית בתוך העסק. עבור עסקים אלה משמש משרדנו כיועץ משפטי קבוע של החברה במיקור חוץ ( (outsourcing. שירות זה מציע ליווי, ייעוץ וקבלת שירותים משפטיים מעת לעת, ומקנה ביטחון והזדמנויות להתפתח ללא חשש. הליווי המשפטי השוטף והתכנון מראש מובילים להפחתה בטעויות העסקיות, בבחינת רפואה מונעת.

שירות ומקצועיות מעל הכול

משרדנו מעניק ייעוץ וליווי משפטי המושתת על ערכים של מסירוּת, יעילוּת ומקצועיוּת, כשלנגד עינינו עומדים תמיד רצונו של הלקוח וצרכיו הייחודים. עורכי הדין מלווים את הלקוח לאורך דרכו העסקית, מעדכנים אותו בכל צעד משפטי, וחותרים למציאת פתרונות יצירתיים המותאמים במיוחד למאפייני הלקוח. אנו דוגלים במצוינוּת, מקצועיוּת ואדיבוּת, תוך מתן שירות משפטי קפדני.

תפריט נגישות

Scroll to Top

צרו קשר לייעוץ ראשוני

או מלאו פרטים ונחזור אליכם תוך זמן קצר:

מעוניינים לקבל סרטונים וטיפים להתנהלות משפטית נכונה בעסק?

השאירו פרטים: